Біографія

Ganesh Jayaram

Ганеш Джайарам

Віце-президент
з інформаційних технологій

КомпаніяDeere & Company

Ганеш Джайарам - Віце-президент відділу інформаційних технологій в компанії Deere & Deere; процює на цій посаді з січня 2016 року. Він відповідає за керівництво усіма глобальними процесами в компанії, пов'язаними з інформаційними технологіями.

Незадовго до сьогоднішньої посади він був призначений директором Global IT Business Insights та Enabling Solutions. На цій посаді він відповідав за надання прискіпливої уваги впровадженню стратегії управління інформацією компанії та надання ключових ділових даних завдяки їх аналізу. Він також допоміг забезпечити послідовність та інтеграцію ключових процесів організації портфоліо, фінансових та адаптаційних процесів у глобальній ІТ-організації.

До роботи в компанії Джайарам був віце-президентом з розвитку бізнесу Групи з якості води в корпорації Danaher в місті Лавленд, штат Колорадо. З 2001 по 2003 рік працював на посаді директора з розвитку корпоративного бізнесу в компанії Canon, США, в Сан-Хосе, Каліфорнія. З 1995 по 2001 рік Джаярам працював у Бостонській консалтинговій групі в Чикаго та Мумбаї.

В 1990 році Джаярам отримав ступінь бакалавра з керамічної інженерії в Інституті технологій при Banaras Hindu University у Варанасі, Індія. В 1995 році отримав докторську ступінь з матеріалознавства та інженерії в Північно-західному університеті в Еванстоні, штат Іллінойс.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.