Біографія

Bradley D. Morris

Бредлі Д. Морріс

Віце-президент з глобальних трудових відносин

Компанія Deere & Company

Бредлі Д. Морріс — віце-президент з питань міжнародних трудових відносин, Deere & Company, і займає цю посаду з травня 2011 року.

Пан Морріс відповідає за розробку стратегії та тактики щодо ведення переговорів та управління колективними трудовими договорами. Він керує рядом проектів з питань трудових відносин, а також відповідає за стратегію міжнародних трудових відносин.

Пан Морріс приєднався до компанії John  Deere у 1975 році, працював і навчався, зробив кар'єру у виробничому напрямку, а в 2001 році перейшов до напрямку трудових відносин. До отримання цієї посади, пан Морріс був директором з питань безперервного розвитку міжнародних трудових відносин &.

Пан Морріс закінчив університет у м. Пурдю і в 1980 році отримав ступінь бакалавра машинобудування. У 2002 році він завершив навчання по програмі MBA для керівників в університеті м. Пурдю.

Пан Морріс є членом профспілки QCALM, Мережі трудових та робітничих відносин США, та Ради з питань рівності трудового законодавства.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.