Біографія

Brian M. Krzanich

Браян М. Кжаніч

Генеральний директор "Intel Corporation", обраний до Ради директорів компанії Deere у 2016 році

Браян М. Крзаніч призначений головним виконавчим директором корпорації Intel і обраний членом ради директорів Intel у травні 2013 року.

До призначення на посаду генерального директора, Крзаніч був директором адміністративного відділу компанії Intel, де керував більш ніж 50 000 співробітників, задіяних в Intel у галузі технологій, виробництва, литва, постачання, підбору персоналу та інформаційних технологій, а також відповідав за стратегію Intel в Китаї. До роботи на посаді директора адміністративного відділу він пройшов пройшов шлях від техніка до керівника у виробничому підрозділі компанії Intel.

Кржанич має ступінь бакалавра з хімії, яку отримав в Державному університеті штату Сан-Хосе і один патент на обробку напівпровідників. Він також є членом ради директорів Асоціації напівпровідникової промисловості.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.