Біографія

Brian J. Rauch

Браян Дж. Раух

Старший віце-президент, відділ проектування, виробництва та керування поставками

Компанія Deere & Company

Браян Дж. Раух - старший віце-президент, відділ проектування, виробництва та керування поставками, загальний відділ будівництва & та лісозаготівлі; обіймає посаду з березня 2013 року. Відповідає у відділі за виробництво, інжиніринг, управління постачанням, якість та відновлювальні роботи.

Раух розпочав працювати в компанії John Deere в 1994 році як технолог. З того часу він займав декілька посад у загальному відділі будівництва & та лісозаготівлі, а саме, менеджера з передових досліджень та розвитку, менеджера програм та директора з інженерії та технологій. У 2007 році Раух був призначений віце-президентом з питань інженерії. На цій посаді він був відповідальним за проектування, сертифікацію та перевірку продукції, а також загальні проектно-конструкторські роботи в сфері будівництва та лісозаготівлі.

Раух отримав ступінь бакалавра машинобудування в університеті Вісконсін-Платтвіль, а також магістра і кандидата наук в сфері інженерної механіки в університеті Вісконсін-Медісон. Він також має ступінь магістра ділового адміністрування університету Вісконсін-Медісон.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.