Біографія

Bernhard E. Haas

Бернард Е. Гаас

Старший віце-президент глобальної платформи

Д-р. Бернард Е. Гаас з травня 2009 року є старшим віце-президентом глобальної платформи – "Трактори" підрозділу "Сільськогосподарська техніка та газонокосарки". Він відповідає за виготовлення тракторної платформи для компанії Deere & Company, а саме обладнання для сільскогосподарської техніки & та газонокосарок

Гаас розпочав роботу в компанії Deere & Company в 1986 році на заводі компанії John Deere в Мангеймі (Німеччина), де займав декілька посад з підвищеним ступенем відповідальності. В 1991 він перевівся на роботу в Центр проектування виробів компанії John Deere в м. Ватерлоо, штат Айова, а в 1994 році повернувся на завод в Мангейм в якості менеджера заводу з повного циклу обробки привідних механізмів. Пізніше він працював менеджером з розробки продуції; генеральним менеджером заводу компанії John Deere в м. Цвайбрюккен і генеральним менеджером заводу компанії John Deere в м. Мангейм. До теперішьої посади, в 2006 році Гаас був віце-президентом з питань забезпечення фінансування для загального виробництва – тракторів &.

Він є членом Наглядової ради університету в Мангеймі та клубу Болоньї, Італія. Пан Гаас також є членом Німецької інженерної асоціації.

Гаас отримав ступінь магістра механічного машинобудування в 1979 році в університеті Карлсруе. Пізніше він працював науковим співробітником на кафедрі промислового управління та науки в університеті Кайзерслаутерн, де отримав докторську ступінь з ділового адміністрування у 1986 році.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.