Біографія

Alan Heuberger

Алан К. Гойбергер

Старший директор з інвестицій
компанії BMGI
Oбраний членом Ради директорів компанії Deere & Company в 2016 році

Алан К. Гойбергер є старшим менеджером з інвестицій компанії BMGI, який відповідає за всі інвестиції, не пов'язані з корпорацією Майкрософт, від імені Вільяма Х. Гейтса III, а також інвестиції Фонду Білла та Мелінди Гейтс. Ці інвестиції включають інвестиції компанії Deere & Company.

У компанії BMGI пан Гойбергер виконує нагляд за різними прямими приватними інвестиціями та портфельними інвестиціями в нерухомість, включаючи інвестиції компанії в сільське господарство, що включають сільськогосподарські угіддя, підприємства, що займаються сільськогосподарським виробництвом та переробкою, а також різними позиціями у публічному акціонерному капіталі, включаючи компанію Deere & Company.

Пан Гойбергер є членом Ради директорів Американського фонду шахів як заступник голови Консультативної ради Інституту фінансової економіки в Колледжі Клермонт Мак-Кенна та членом Інвестиційної ради Сіетлського фонду.

Пан Гойбергер отримав ступінь бакалавра з економіки та математики Коледжу Клермонт Мак-Кенна. Він також отримував статус дипломованого фінансового аналітика (CFA).

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.