Alan C. Heuberger

Вибраний членом Ради директорів компанії Deere & Company в 2016 році
Старший менеджер з інвестицій компанії BMGI

Alan Heuberger

Alan C. Heuberger є старшим менеджером з інвестицій компанії BMGI, який відповідає за всі інвестиції, не пов'язані з корпорацією Microsoft, від імені William H. Gates III, а також інвестиції фонду Bill & Melinda Gates Foundation Trust. Ці інвестиції включають інвестиції компанії Deere & Company.

У компанії BMGI Heuberger виконує нагляд за різними прямими приватними інвестиціями та портфельними інвестиціями в нерухомість, у тому числі інвестиціями компанії в сільське господарство, що включають сільськогосподарські угіддя, підприємства, що займаються сільськогосподарським виробництвом та переробкою, а також різними позиціями у публічному акціонерному капіталі, включаючи компанію Deere & Company.

Heuberger є членом Ради директорів фонду America's Foundation for Chess, заступником голови Консультативної ради Інституту фінансової економіки в Коледжі Клермонт Мак-Кенна та членом Інвестиційної ради фонду Seattle Foundation.

Heuberger отримав ступінь бакалавра з економіки та математики Коледжу Клермонт Мак-Кенна. Він також є дипломованим фінансовим аналітиком (CFA).

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг. Вона прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею — із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, в основі якої — наша чесність. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.