Alan C. Heuberger

Вибраний членом Ради директорів компанії Deere & Company в 2016 році
Старший менеджер з інвестицій компанії BMGI

Alan Heuberger

Alan C. Heuberger є старшим менеджером з інвестицій компанії BMGI, який відповідає за всі інвестиції, не пов'язані з корпорацією Microsoft, від імені William H. Gates III, а також інвестиції фонду Bill & Melinda Gates Foundation Trust. Ці інвестиції включають інвестиції компанії Deere & Company.

У компанії BMGI Heuberger виконує нагляд за різними прямими приватними інвестиціями та портфельними інвестиціями в нерухомість, у тому числі інвестиціями компанії в сільське господарство, що включають сільськогосподарські угіддя, підприємства, що займаються сільськогосподарським виробництвом та переробкою, а також різними позиціями у публічному акціонерному капіталі, включаючи компанію Deere & Company.

Heuberger є членом Ради директорів фонду America's Foundation for Chess, заступником голови Консультативної ради Інституту фінансової економіки в Коледжі Клермонт Мак-Кенна та членом Інвестиційної ради фонду Seattle Foundation.

Heuberger отримав ступінь бакалавра з економіки та математики Коледжу Клермонт Мак-Кенна. Він також є дипломованим фінансовим аналітиком (CFA).

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.