20 березня 2020

Програма зустрічного обміну від компанії John Deere: приймач StarFire iTC для SF6000

StarFire

Отримайте найсучаснішу навігаційну технологію за меншою ціною

 

Мангейм, 20 березня 2020 р. – Компанія John Deere запропонувала фермерам та підрядникам можливість оновити їхні супутникові приймачі та скористатися найновішою технологією супутникової навігації за спеціальною пільговою ціною до 30 квітня 2020 року.

 

Впровадження у 2004 році приймача StarFire iTC зробило компанію John Deere галузевим лідером автоматичної навігації машин. Усі добре знають цей жовтий купол, що встановлюється на кабіні та забезпечує роботу усіх основних додатків для точного землеробства та системи глобального супутникового позиціонування (GNSS). Однак, починаючи із січня 2021 року, ці пристрої не зможуть отримувати корекційні сигнали SF1 та SF2.

 

Після цієї дати автоматична система керування AutoTrac працюватиме лише з сигналом RTK. Такі функції, як контроль секцій, документування та Parallel Tracking продовжать працювати із дисплеями GreenStar 2630 та 1800.

 

Щоб скористатися перевагами новітньої технології , власники старих моделей матимуть змогу отримати від своїх місцевих дилерів сучасні приймачі четвертого покоління StarFire 6000 в обмін на приймачі iTC. Пропозиція містить не лише приймач, але й більш точний корекційний сигнал SF3, точність якого сягає +-3 см, а також дисплей останнього покоління 4240 або 4640 , який надається за пільговою ціною.

 

Більшість сільгоспвиробників використовують супутниковий приймач для роботи системи автоматичної навігації AutoTrac, але за останні двадцять років технологія зазнала істотного розвитку, було впроваджено секційний контроль обприскувачів та розкидачів добрив. Так само як апаратна частина смартфонів стає з часом більш потужною й працює ефективніше, новітні приймачі компанії John Deere зазнали схожого технологічного прориву.

 

Після оновлення фермери матимуть підвищену швидкість отримування сигналу та сумісність дисплеїв із технологією ISOBUS, а також зможуть отримувати оновлення програм по бездротовому каналу; передбачено також і систему блокування з PIN-кодом для захисту у випадку крадіжки.

 

Контакт для ЗМІ:

Матченко Юрій 

+ 38 044 406 58 28

MatchenkoYurii@JohnDeere.com