2 квітня 2020

Компанія John Deere зробила заяву про початок стратегічного партнерства з компанією Reichhardt GmbH Steuerungstechnik

reichhardt

Компанія John Deere публічно повідомила про погодження стратегічного партнерства з компанією Reichhardt GmbH Steuerungstechnik. Співпраця стосується лінійки продукції Reichhardt’s GREEN FIT, завдяки якій технології точного землеробства компанії John Deere (Precision Ag) може з’явитися на сільськогосподарських машинах багатьох інших брендів. Ці технічні рішення (переобладнання) будуть надаватися за посередництва дилерів компанії John Deere.

Компанія Reichhardt є лідером у галузі автоматизації тракторів, самохідних машин та причіпної техніки, які використовуються в сільському господарстві. Компанія налаштована на міцні зв’язки з клієнтами та на довготривалий успіх. Вона є надійним постачальником компанії John Deere із 2008 року.

Завдяки найкращій у галузі системі партнерів-дистриб’юторів дилери компанії John Deere разом із компанією Reichhardt зможуть розпочати надання систем навігації AutoTrac™ клієнтам. Завдяки цьому партнерству дилери компанії John Deere зможуть використовувати технологію навігації на нових платформах техніки, де наразі ще немає рішень для переобладнання.

«Компанія John Deere є зараз найбільшим постачальником систем навігації та має колосальне бажання зробити цю технологію доступною для більшої кількості фермерів, збільшити обсяг контрактів, навіть за рахунок машин інших брендів, — заявляє Денні Докерті (Denny Docherty), віце-президент із продажів та маркетингу. — Компанія Reichhardt накопичувала знання та досвід щодо транспортних систем протягом більш ніж 35 років. Ми дуже раді цьому співробітництву, яке дозволить і надалі підтримувати розвиток наших першокласних технологічних рішень із використанням підключеної техніки, методів точного землеробства й дилерських каналів збуту».

Дилер компанії John Deere за допомогою компанії Reichhardt, якщо це буде необхідно, встановить систему на клієнтському обладнанні, навчить клієнта працювати з нею та надасть обслуговування, щоб якнайповніше задовольнити очікування фермерів та підрядників.

«Наша мета завжди полягала в тому, щоб пропонувати інноваційні рішення фермерам для машин будь-яких брендів, — стверджує Андреас Рейхардт (Andreas Reichhardt), генеральний директор Reichhardt GmbH Steuerungstechnik. — Завдяки GREEN FIT ми можемо вкласти наш досвід у розробку продукції та в польові роботи. Оскільки ми завжди розробляли цікаві проекти разом із компанією John Deere протягом останніх 10 років, ми дуже раді, що матимемо змогу турбуватися про клієнтів та допомагати їм досягати своїх цілей».

Партнерство забезпечує унікальну можливість обладнати більше сільськогосподарського обладнання добре відомими й успішними технічними рішеннями точного землеробства (Precision Ag) від компанії John Deere. Користь для клієнтів полягає в тому, що продуктивність праці підвищується за рахунок автоматизації польових робіт, завдяки чому створюється база для повністю автоматизованих сільськогосподарських машин майбутнього.

Контакт для ЗМІ:

Матченко Юрій 

+ 38 044 406 58 28

MatchenkoYurii@JohnDeere.com