17 серпня 2020

Компанія John Deere презентувала новий самохідний розкидач добрив M4040DN

m4040dn

17 серпня 2020, Україна – Компанія John Deere презентувала на українському ринку новий самохідний розкидач сухих добрив M4040DN - раніше ця модель успішно показала себе в Бразилії, і тепер її переваги з гідністю можуть оцінити українські аграрії. Розкидувач буде доступний для замовлення з кінця серпня 2020 року, і його можна буде використовувати на полях вже на початку нового посівного сезону 2021 року.

В Україні, як і в усьому світі, розвивається точне землеробство, і диференційоване внесення добрив - одна з його основних технологій. Загальновідомо, що навіть на одному і тому ж полі врожайність на різних ділянках відрізняється, і єдина норма внесення добрив тільки посилює цю різницю. В результаті розкид врожайності може досягати сотень відсотків. Навпаки, диференційоване внесення добрив дозволяє врахувати різні чинники - схожість, характеристики грунту, вологість і т.д., - щоб домогтися високих показників на будь-яких ділянках поля. Крім того, такий підхід знижує витрату добрив, що приносить додаткову економічну вигоду.

 

Самохідний розкидач M4040DN дозволить українським аграріям без проблем перейти на диференційоване внесення добрив. Завдяки системі G4 Spread Technology він здатний працювати як в офлайн-режимі, тобто за заздалегідь внесених в його операційну систему картками приписи, так і в онлайн-режимі, тобто змінювати норму внесення на ходу в режимі реального часу, орієнтуючись на дані, отримані з датчиків. Крім системи G4 Spread Technology, розкидач за бажанням клієнта може бути оснащений системою автоматичного водіння AutoTrac.

 

Швидкість під час роботи може доходити до 32 км / год, що на 28% вище, ніж у інших розкидачів, представлених на ринку. Крім того, модель відрізняється великим діапазоном ширини розкидання - 32 м.
Модель також має низку додаткових переваг в порівнянні з причіпними розкидач
ами: у неї більш високий дорожній просвіт, а також її не потрібно поєднувати з трактором. Крім того, великий обсяг бункера дозволяє довго працювати без зупинки, скорочуючи простої і заощаджуючи час завантаження добрив.

 

Для якості внесення добрив і забезпечення максимальної продуктивності машини вирішальне значення має інформація про розмір і твердості частинок. Розмір частинок впливає на дальність їх розкидання, а твердість - на кількість енергії, яке можна використовувати для внесення (швидкість обертання відцентрового розкидача). Тому розкидач сухих добрив M4040DN поставляється з комплектом для перевірки схеми розкидання і комплектом для перевірки номера класу крупності (SGN) і стійкості до дроблення.

 

Незважаючи на те, що модель в Україна з'явиться вперше, в сервісних центрах є все необхідне для її обслуговування - більше 90% запасних частин обприскувача М4000 підходять і для розкидання M4040DN.

 

Отримати додаткову інформацію про самохідному розкидачів M4040DN, а також оформити попереднє замовлення можна у офіційних дилерів John Deere.

 

Контакт для ЗМІ:

Матченко Юрій

тел.: + 38 044 406 58 28

MatchenkoYurii@JohnDeere.com