9 грудень, 2020

John Deere Power Systems і DEUTZ оголошують про співпрацю в області двигунів

deutz

JDPS і DEUTZ будуть спільно розробляти і поставляти двигуни малої потужності

WATERLOO, Iowa (9 грудня, 2020) — John Deere Power Systems і DEUTZ оголосили про плани спільної розробки і постачання компонентів для двигунів малої потужності до 130 кВт. Працюючи разом, сторони зможуть заповнити пробіл на ринку, розробивши двигун, який забезпечить клієнтам додаткову виняткову цінність при первинної купівлі, зберігши при цьому надійність, універсальність та продуктивність, які вони очікують від двигунів John Deere та DEUTZ.

John Deere та DEUTZ демонструють різні точки зору і можливості, і завдяки цій співпраці обидві компанії можуть розширити свою базу поставок і отримати вигоду від глобального масштабу, що в кінцевому підсумку призведе до збільшення ринкової вартості і споживчої цінності. Обсяг спільної розробки і спільного постачання включає апаратне забезпечення двигуна та дизайн, на основі яких кожна компанія буде налаштовувати свій продукт для задоволення конкретних потреб клієнтів за допомогою програмного забезпечення двигуна і засобів управління. Виробництво та продаж двигунів будуть здійснюватися John Deere та DEUTZ незалежно один від одного.

«John Deere та DEUTZ є лідерами галузі в розробці і виробництві інноваційних енергосистем, - сказав П'єр Гайо, старший віце-президент John Deere Power.

Системи. «Об'єднавши наші додаткові знання і основні напрямки, ми раді запропонувати клієнтам John Deere та DEUTZ надійний і економічний варіант двигуна в малопотужному діапазоні».

Генеральний директор DEUTZ Франк Хіллер заявив: «Той факт, що John Deere вибрав DEUTZ як співробітник для цього проекту двигуна, підкреслює наші сильні позиції в області застосування двигунів для бездоріжжя». Він додав: «Ця співпраця є важливим кроком у встановленні ділових відносин між двома компаніями. Ми дуже раді можливості об'єднати зусилля з таким лідером галузі, як John Deere, тим самим створюючи цінність для наших клієнтів».

Контакти для ЗМІ:

AVERY AMENSEN

+1 515 978 3594

averya@2rm.com

 

JINA FUNK

+1 319 292 5988

FunkJaninaM@JohnDeere.com

 

CHRISTIAN LUDWIG

+49 221 822 3600

christian.ludwig@deutz.com