20 липня 2020

Компанія John Deere зробила заяву про початок стратегічного партнерства з компанією Agricon GmbH

Agricon

Agricon є лідером у постачанні технологічних засобів цифрової культивації рослин у Європі, країнах СНД та в регіоні Північної Африки та Близького Сходу. Компанія підтримує фермерів у їхньому прагненні більш ефективно використовувати техніку, робочі ресурси й час за допомогою цифрових послуг і технологій культивування рослин.

Мета партнерства з компанією Agricon GmbH — покращити обслуговування існуючих та майбутніх клієнтів компанії John Deere у галузі цифрових агрономічних послуг за допомогою технологій точного землеробства (Precision Ag). Послуги надаватимуться у вигляді пакетів послуг FarmSight™ за посередництва дилерів компанії John Deere.

Завдяки найкращій у галузі системі партнерів-дистриб’юторів, дилери компанії John Deere разом із компанією Agricon будуть надавати цифрові рішення клієнтам. Це партнерство розширює можливості дилерів компанії John Deere у використанні цифрових технологій для досягнення якомога вагомішого економічного результату.

«Компанія John Deere прагне стати безумовним лідером в галузі точного землеробства і тому повністю розуміє, наскільки важливо правильно інтерпретувати відповідні дані, — заявляє Денні Докерті (Denny Docherty), віце-президент із продажів та маркетингу. Компанія Agricon протягом 20 років накопичувала знання й досвід у галузі сільського господарства. Ми бажаємо досягти міцного партнерства, щоб і надалі підтримувати розвиток наших першокласних технологічних рішень із використанням підключеної техніки, методів точного землеробства та дилерських каналів збуту».

Наразі фермери вже накопичили колосальні обсяги даних, але часто вони стикаються з проблемою розшифровування й використання інформації в подальших операціях, щоб мати змогу зменшити докладені зусилля та водночас збільшити результати таким чином, щоб це можна було виміряти. Це те, на чому компанія Agricon дуже добре знається.

«Треба починати з проблеми, — пояснює Пір Лейтгольд (Peer Leithold), генеральний директор компанії Agricon GmbH. — Спершу визначити, які режими роботи знижуть ефективність або підривають роботу фермера, а потім поліпшити ситуацію за допомогою інновацій. Цифрові технології є величезним джерелом відповідних засобів».

Партнерство надає також надає можливості для подальшого розвитку Центра Операцій компанії John Deere. Клієнти отримають багато переваг завдяки під’єднуваним машинам, підтримці в полі, роботі з операторами й агрономічним консультаціям. Так торується шлях до повністю мережевого й автоматизованого господарства, причому клієнти матимуть повний контроль над власними даними.

Джерело: TopAgrar.com