Грудень 20, 2019

Трансмісія John Deere eAutoPowr

Трансмісія John Deere eAutoPowr

Безступінчата трансмісія з електромеханічним розподілом потужності

 

Компанія John Deere спільно з Joskin представила першу в світі безступінчату трансмісію з електромеханічним розподілом потужності, включаючи інтерфейс причіпних знарядь (implement interface). Абсолютно нова концепція отримала єдину золоту медаль від жюрі Комісії з інновацій галузевої виставки AGRITECHNICA.

 

У новій трансмісії eAutoPowr компанія John Deere повністю замінила гідростатичні компоненти на електромеханічні. Два електродвигуна практично не зношуються, а показники робочого ресурсу трансмісії перевершують показники будь-яких інших систем, що існують на ринку. Крім того, експлуатаційні витрати значно нижче.

 

Ще однією перевагою є підвищена ефективність, особливо в діапазоні неповного навантаження. Відповідно, унікальні показники паливної економічності тракторів 8R можна підняти ще вище. Оператор також може скористатися перевагами абсолютно точного налаштування швидкості і підвищеної керованості при прискоренні.

 

Інтегрована система управління потужністю забезпечує передачу високої потужності двигуна без перевантаження механічного приводу. Знос муфти постійно контролюється, і муфта адаптивно калібрується.

 

Якщо мова йде про причіпе обладнання і причепи, система eAutoPowr забезпечує передачу електричної потужності до 100 кВт. Доступна трьохфазна система електропостачання 700 Вольт (постійний струм) або 400 вольт (змінний струм) з частотним регулюванням. Таким чином, eAutoPowr - це перша трансмісія, яка є економічним і ефективним рішенням для електропостачання інтелектуальних комбінацій «трактор-причіпне обладнання» з об'єднаною системою енергопостачання і руховою установкою.

 

Комбінація «трактор-автоцистерна для перевезення суспензій» була розроблена компанією John Deere у співпраці з Joskin. Автоцистерна для перевезення суспензій обсягом 25,5 м3 обладнана двома провідними мостами і електромотором потужністю 100 кВт, який живиться через стандартну розетку AEF ISO. Ведучі мости дозволяють поліпшити зчеплення, що значно скорочує ковзання і дозволяє уникнути пошкодження грунту.

 

Трансмісія eAutoPowr знайде своє застосування і для іншого обладнання. Її технології дозволяють тракторам, з меншим розміром та вагою, працювати з більш широкими знаряддями і важкими цистернами, що підвищує продуктивність в поєднанні зі зниженням капіталовкладень.

 

Контакт для ЗМІ:

Лащенков Олег

+38 044 406 58 33/10

LashchenkovOleg@JohnDeere.com