27 вересня 2019

Поява перших дилерів Kramer в Україні

Крамер в Україні

John Deere і Kramer оголосили в середині 2017 року про те, що усі компактні повнопривідні колісні навантажувачі, телескопічні колісні навантажувачі та теленавантажувачі під торговою маркою Kramer насамперед будуть реалізуватися через торгову мережу John Deere у рамках стратегічного партнерства між Європою й СНД. Перші українські дилери John Deere вже починають просувати торгову марку Kramer, розширюючи свою лінійку продуктів.

 

Український ринок обладнання для транспортування матеріалів нестримно росте в аграрному секторі, тому компанія Kramer намагається отримати вільний та постійний доступ до сільськогосподарського ринку за рахунок тісної й довготривалої співпраці з дилерською мережею John Deere.

 

Широкий асортимент колісних і телескопічних навантажувачів

Маючи компактні повнопривідні колісні та телескопічні колісні навантажувачі (13 моделей), теленавантажувачі (11 моделей) з висотою штабелювання 6–9 м, а також величезний вибір комплектуючих, аксесуарів і запчастин, компанія Kramer допомагає істотно розширити лінійку продуктів John Deere. Усі вироби Kramer розроблено та виготовлено на виробничому об’єкті Kramer у Пфуллендорфі, Німеччина.

 

Бренд Kramer має багату історію та утримує лідерство на ринку протягом багатьох років. Крім того, він є беззаперечним символом безпеки. Висока якість інноваційного обладнання є лише одним з аспектів безпеки. Компанія Kramer — надійний вибір для клієнтів і дилерів, оскільки досвід та інноваційний потенціал забезпечують інвестиційну безпеку й майбутню життєздатність.

 

Перші дилери John Deere в Україні розраховують на Kramer

Перші офіційні дилери John Deere вирішили встановити партнерські відносини з Kramer. Широкий асортимент виробів, адаптація до індивідуальних потреб клієнтів, а також високі стандарти якості як всієї лінійки продуктів, так і надання послуг стали переконливим аргументом на користь обслуговування дилерами John Deere клієнтів Kramer.

 

«Україна — це ринок, який має великий потенціал для швидкого розвитку бренду Kramer. Ми переконані в тому, що клієнти зможуть оцінити наші передові технології для важких умов експлуатації в аграрному секторі, універсальність та якість обладнання Kramer», — додає менеджер з розвитку ринків Владислав Андріанов, який працює в компанії Kramer.

Ваша контактна особа в компанії Kramer-Werke GmbH:

Ганна Робічко (Hanna Robitschko)

Відділ маркетингу

Kramer-Werke GmbH

Wacker Neuson Str. 1

88630 Pfullendorf

Germany

Тел.: +49-(0)7552-9288-345

hanna.robitschko@kramer.de

www.kramer.de