25 лютого, 2020

Deere визнано однією з найетичніших компаній світу

Most Ethical

Молін, штат Іллінойс (25 лютого, 2020) – Deere & Company (NYSE: DE) є однією з найбільш етичних компаній світу, згідно з щорічним рейтингу Інституту Ethisphere, який оголосив сьогодні список підприємств з найбільш високоетичною поведінкою.


Інститут Ethisphere визнав Deere одним з найбільш етичних підприємств у світі 13 разів поспіль з моменту випуску першого рейтингу понад 10 років тому. У цьому році були відзначені 130 лауреатів з 21 країни й 51 галузі.


«Чесність є одною з основних цінностей в John Deere та має вирішальне значення для довгої історії успіху нашої компанії», - сказав John May, СЕО Deere & Company. «Ми, як і раніше, дотримуємось найвищих етичних стандартів та підтримуємо нашу репутацію задля правильного ведення бізнесу».

Для визначення переможців Інститут Ethisphere оцінює діяльність компаній за п'ятьма категоріями:

  • Етика і дотримання правових норм
  • Культура етики
  • Корпоративне громадянство і відповідальність
  • Система управління
  • Керівництво та репутація

«Це момент визнання лідерів, які працюють над популяризацією корпоративних культур та компаній, які сприяють досягненню 

більш широких суспільних потреб та загального блага», сказав Timothy Erblich, CEO Ethisphere.
Deere & Company (NYSE: DE) є світовим лідером в наданні передової техніки та послуг. Компанія прагне до успіху клієнтів, чия робота пов'язана із землею — тих, хто обробляє, збирає урожай, трансформує, збагачує і будує на землі, щоб задовольнити потребу в продовольстві, паливі, житлі і інфраструктурі що росте у світі . З 1837 року John Deere надає інноваційні продукти найвищої якості, засновані на чесності та традиціях.

Контакт для ЗМІ:

Ken Golden 

309-765-5678