ПРЕС РЕЛІЗИ   25 липня, 2017

John Deere повідомляє про партнерство з компанією Väderstad в Україні і Росії

Väderstad

 Компанія John Deere підписала з компанією Väderstad угоду про співпрацю в області маркетингу та реалізації продукції бренду Väderstad в Росії і Україні.

John Deere є одним з провідних світових виробників сільськогосподарської техніки, пропонуючи повну лінійку обладнання: від самохідних машин будь-якого призначення до причіпних і навісних знарядь. Співпраця з компанією Väderstad, яка вже давно добре зарекомендувала себе на ринку, дозволить розширити портфоліо посівного і грунтообробного обладнання. Вся продукція Väderstad буде як і раніше проводитися під брендом торгової марки Väderstad. Партнерські відносини узгоджені за наступними напрямками: маркетинг, навчання, сервісна підтримка та фінансові послуги. Компанії - партнери також будуть спільно проводити всі необхідні випробування, гарантуючи ідеальну сумісність тракторів John Deere зі знаряддями Väderstad, в тому числі інтеграцію в усі інтелектуальні системи John Deere.

"Дане партнерство дозволить дилерам John Deere пропонувати більш повну лінійку високоякісного причіпного обладнання російським і українським фермерам», - говорить Кріс Віггер, віце-президент з продажу і маркетингу Регіону 2. Розширений модельний ряд забезпечить вирішення будь-яких, навіть найскладніших та різноманітних завдань.

Контакт для ЗМІ:

ТОВ «John Deere Украина»

вул. Соборна 1Б,
с. Петропавлівская Борщагівка,
Києво-Святошинский р-н,
Київская обл., 08130 Україна

Телефон:+38 (044) 406-58-10
Факс: +38 (044) 406-58-13
E-mail: Ukraine2@JohnDeere.com