Попередні керівники

Портрет Charles Deere

Чарльз Дір

Президент

1886-1907

Чарльз Дір, другий син Джона Діра, не очікував, що буде керувати компанією, яку заснував батько. Спадкоємцем компанії батька всі вважали його старшого брата Френсіса Альберта, якого й відправили навчатися бухгалтерському обліку. Однак, коли Франсіс Альберт раптово помер в 1848 році у віці 18 років. Чарльзу довелося вивчати основи сімейного бізнесу.

В 1854 році, щойно закінчивши комерційний коледж Bell в Чикаго і маючи лише 16 років, Чарльз почав працювати в компанії батька бухгалтером. Він виявився швидким до опанування бізнесу – доволі важлива трансформація для молодого хлопця, наймолодшого в сім'ї, який, у кращому випадку, мав шанс стати байдужим школярем.

Чарльз швидко зрозумів маркетингову сторону бізнесу. Як головний продавець і керуючий дилерами та продавцями, він часто вирушав просто до дороги, щоб запропонувати плуги потенційним клієнтам на нових територіях. Він сам тішився роботою, демонструючи обладнання, запрягаючи коней в плуги і боронуючи поле.

Перші кілька років роботи в компанії батька були успішними для Чарльза. Потім, в 1857 році, фінансовий клімат в США змінився. "Паніка 1857 року" виявилася провалом для багатьох бізнесменів. Компанія John Deere майже опинилася серед них через проблеми з обіговою готівкою та значні рахунки за сировину.

У результаті керівництво компанією було передане 21-річному Чарльзу, значною мірою завдяки його практичному діловому хисту. Поки його батько залишався президентом компанії до своєї смерті в 1886 році, саме Чарльз керував нею протягом наступних 46 років.

В 1869 році, прагнучи побачити, що компанія розвивається, Чарльз створив своє перше відділення – попередник сучасної філії продажів – в Канзас-Сіті. Ще чотири філії, в Сент- Луїсі, Міннеаполісі, Консіл-Блафсі (передмістя м. Омаха) та Сан-Франциско, були засновані до 1889 року.

Філії надавали цінну інформацію з поля, яка вплинула на розробку нових продуктів. У результаті, до смерті Чарльза Діра в 1907 році, компанія виготовила більше 300 моделей плугів (у тому числі знаменитий плуг Gilpin з колесами під сидінням), близько 164 культиваторів, різноманітні кукурудзяні та бавовняні сіялки та інші знаряддя праці.

Спадщина Чарльза Діра стала поштовхом до трансформації заснованої його батьком компанії від регіонального виробника плугів в одного з найбільших виробників країни.

Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких — традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на глобальному сайті www.JohnDeere.com.