Попередні керівники

Портрет Robert Hanson

Роберт Хенсон

Голова та генеральний директор

1982-1990

Видатна кар'єра Роберта Хенсона в Deere & Company триває ось вже більше сорока років. Уродженець Східного Моліна, штат Іллінойс, і випускник Колегії Августана у сусідньому Рок-Айленді, штат Іллінойс, він зростав у громаді, багатій на традиції Джона Діра.

Хенсон розпочав кар'єру в компанії John Deere в 1950 році, а саме в John Deere Intercontinental, Ltd. У 1973 році він був обраний старшим віце-президентом закордонного підрозділу компанії Deere. Через два роки Вільям Хьюіт призначив Хенсона на посаду виконавчого віце-президента, маючи його на увазі як можливого наступника.

В 1978 році Хенсона призначено президентом Deere & Company, і, відтак, він став першим президентом компанії, який не був пов'язаний родинними зв'язками із Джоном Діром. Наступного року він був призначений президентом та головним виконавчим директором, а після виходу на пенсію Вільяма Хьюітта в 1982 році, Хенсон був обраний головою та головним виконавчим директором.

Хенсон розпочав свій робочий шлях в якості керівника молодшого рангу і працював із сільськогосподарськими машинами. Значні спади економіки на початку 1980-х років були спричинені високою інфляцією наприкінці 1970-х. Внаслідок цього зменшилися продажі сільськогосподарської та будівельної техніки.

Під керівництвом Хенсона компанія знайшла внутрішні ресурси, щоб зменшити витрати. До 1988 року компанія витримала економічні виклики останніх шести років, а продажі зросли. Річний прибуток за рік перевищив 315 мільйонів доларів.

Навіть в умовах економічного спаду Deere & Company продовжувала розширюватися та урізноманітнюватися. В 1985 році компанія вийшла на ринок охорони здоров'я, утворивши John Deere Health Care, Inc. Через три роки компанія John Deere заснувала спільне підприємство зі збору екскаваторів у Сполучених Штатах. У 1989 році компанія придбала Funk Manufacturing, виробника силових агрегатів.

Роберт Хенсон пішов у відставку в 1990 році, після успішного керівництва компанією впродовж одного з найважчих періодів. Він помер у 2016 році у віці 91 року.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг. Вона прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу світову потребу у продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких — традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.