Попередні керівники

Портрет William Hewitt

Вільям Х’юїтт

Президент

1955-1964

Голова

1964-1982

Шостий президент компанії John Deere, William Hewitt, був останнім членом родини Deere, який очолив компанію. Hewitt народився в штаті Каліфорнія, отримав ступінь з економіки в Каліфорнійському університеті Берклі. Він навчався в Гарвардській школі бізнесу впродовж року, але не мав коштів для отримання вищої освіти.

Після служби на флоті протягом чотирьох років Hewitt приєднався до компанії Pacific Tractor & Implement Company. У 1948 році, незабаром після шлюбу з Patricia Wiman, дочкою Charles Deere Wiman, він досить неохоче приєднався до Deere & Company як територіальний менеджер у штаті Каліфорнія.

Hewitt швидко здобув репутацію гарного керівника та мав здатність швидко навчатися, демонструючи стресостійкість. У 1950 році його призначили директором, а в 1955 році одноголосно обрали на новостворену посаду виконавчого віце-президента. За дванадцять днів після смерті свого тестя у травні 1955 р. Hewitt був обраний президентом Deere & Company.

Під час перебування Hewitt на посаді компанія John Deere зробила перші кроки до того, щоб стати багатонаціональною корпорацією. У 1956 році компанія придбала контрольний пакет акцій тракторного заводу Lanz у м. Мангейм, Німеччина, і отримала земельну ділянку для нового тракторного комплексу в м. Монтеррей, Мексика.

Протягом наступних двадцяти років компанія продовжувала розширювати свою присутність у всьому світі. До 1970-х рр. компанія Deere & Company була присутня в Аргентині, Венесуелі, Франції, Іспанії, Великобританії та Західній Європі, Австралії, Японії, Південній Африці, Китаї та на Близькому Сході.

Hewitt керував процесом введення нових чотири- та шестициліндрових тракторів у лінійку продукції компанії Deere. Сім років розробки завершилися вражаючим впровадженням моделей під назвою New Generation of Power на визначному шоу дилерів у м. Даллас у 1960 році.

Hewitt також очолив будівництво нового корпоративного головного офісу компанії. Вирішивши, що операційний центр компанії повинен залишатись у м. Молін, штат Іллінойс, Hewitt вибрав відомого фінського архітектора Eero Saarinen для проектування будівлі. Надзвичайний новий адміністративний центр компанії Deere відкрився в 1964 році й отримав звання одного з найкращих у світі архітектурних проектів.

William Hewitt пішов у відставку в 1982 році, його призначили послом США на Ямайці того ж року. Він помер у 1998 році у віці 83 років.

Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею – культивацією, збиранням, переробкою, удобренням і будівництвом — досягли успіху. Це дозволить задовольнити різко зростаючу світову потребу у продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких — традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на всесвітньому сайті www.JohnDeere.com.