Наш спадок

Дізнайтеся про ключові етапи становлення компанії.

 • Історія виникнення плуга

  Із настанням кризи в американській економіці у 1830-х роках Джон Дір подався на захід, куди незабаром після нього вирушила і його дружина разом із п'ятьма дітьми. У Вермонті Дір був поважним ковалем, але в Іллінойсі, який став для нього новою домівкою, довелося розпочинати все з початку. Шукаючи нові можливості, які даються важкою працею, Дір почав подорожувати землями заходу, які незабаром він змінить назавжди.

  Історична рекламна об'ява 1855 року: «John Deere — виробництво, гуртовий і роздрібний продаж плугів і сільськогосподарського знаряддя. Moline, Rock Island Co. Illinois»
 • Рішення для обробки ґрунту

  Дір швидко облаштував ковальську майстерню в місті Гранд-Детур, штат Іллінойс. Невдовзі він збагнув, що для ефективної обробки ланів фермерам у його поселенні самої лише наполегливої праці недостатньо. Родини, які оселилися на цих землях, несподівано з'ясували, що в'язкий ґрунт прерій обробляти набагато важче, ніж піщаний ґрунт, який був у їхніх рідних краях. Перевірений часом старий добрий чавунний плуг доводилося відшкрібати й обслуговувати після орання кількох метрів ґрунту в самому серці Америки.

  Штрихова ілюстрація, на якій фермер відшкрібає землю від сталевого плуга
 • Кмітливий коваль

  Переконаний у тому, що інший матеріал і форма вирішать проблему, Дір знайшов зламану дискову пилу і почав творити історію. Те, що один чоловік викинув на смітник, Дір зумів перетворити на революційну інновацію. Він придав пилі нову форму, приділяючи значну увагу точним вигинам інструмента. Цей винахід приніс перший у своєму роді успішний досвід обробки важкого ґрунту. Для поселенців, які ним користувались, життя змінилося назавжди.

  Картина Уолтера Гаскела Гінтона, на якій зображено Джон Дір за роботою в ковальській майстерні
 • Усе виростає з землі

  Для Діра цей винахід став поштовхом для заснування бізнесу й подальшого удосконалення самого виробу. Завдяки дослідженням, відгукам клієнтів і перевіреній часом наполегливій праці к 1849 року бізнес Джона Діра йшов повним ходом — щорічно він випускав 2000 плугів. Дір, якого ніколи не задовольняв “достатньо добрий” результат, продовжував розширювати свій бізнес. Майже два століття потому компанія, яка виросла з однієї зламаної дискової пили, сьогодні рухає цей світ уперед, займаючись випуском і розробкою від наземних рішень для обробки ґрунту до технологій телекомунікаційного зв'язку.

  1882 рік — фотографія трьох чоловіків, які стоять біля вагону Deere & Co, завантаженого готовими до відправлення сталевими плугами, і працівників заводу, які визирають із вікон розташованої позаду будівлі.