700PF

Рівномірний потік маси завдяки системі активного подавання

Жатка 700PF із системою активного подавання для комбайна

Ремені забезпечують активне подавання культури до завантажувального шнека і дають змогу створити рівномірний потік маси, завдяки чому комбайн здатен працювати з продуктивністю, наближеною до максимальної. 

система активного подавання запобігає накопичуванню маси

Ідеальний варіант для складних умов роботи

А під час роботи з полеглою культурою, бобовими культурами та під час обробки насіння трав’янистих рослин жатка запобігає накопичуванню матеріалу в передній частині. Відстань між ріжучим апаратом і завантажувальним шнеком у 1000 мм дає змогу встановити мотовило вище, щоб зменшити втрату рапсового насіння під час роботи.

Великий шнек діаметром 760 мм для забезпечення рівномірного потоку маси в прийомну камеру молотарки

Рівномірний потік маси

Ремені вбудовано в раму, що дає змогу подавати культури нижче осі шнека, завдяки чому витки шнека легко захоплюють матеріал та подають його до прийомної камери молотарки. Великий шнек діаметром 760 мм дає змогу збільшити об’єм подавання матеріалу в прийомну камеру молотарки на 20 % навіть під час обробки низькорослих культур, зокрема пивоварного ячменю. 
Під час обробки рапсового насіння шнек можна підняти за допомогою ручного гідравлічного насоса, щоб збільшити простір для культури. Рівномірний потік культури дає змогу зменшити навантаження на трансмісію, що сприяє меншому зношуванню та більшій надійності.

Швидке й зручне переналаштування на інші культури

Переналаштування на іншу культуру за 3 хвилини

Просто натисніть на бокові ножі, підніміть шнек — і все готово! Швидке й зручне переналаштування без інструментів. На машині не встановлені електрична та гідравлічна системи, а також відсутній важкий мотор у верхній частині, завдяки чому вдалося знизити вібрації машини та витрати через них. 

Секцію самозатяжних ременів можна легко підняти, щоб отримати доступ до інших вузлів машини. Кришки з нержавіючої сталі також додатково ущільнено, щоб запобігти потраплянню бруду або каменів під ремені. За допомогою спеціальних дощок у секції ременів ви зможете очистити пил під час переналаштування машини з рапсового насіння на конфігурацію для обробки дрібного зерна в кінці сезону. 

Система активного подавання культури на завантажувальний шнек запобігає накопичуванню матеріалу в передній частині жатки під час роботи з полеглою культурою, бобовими культурами та під час обробки насіння трав’янистих рослин.

Виберіть модель жатки, що відповідає вашим умовам збирання, щоб отримати додаткову інформацію.

МОДЕЛЬШирина різання, мДовжина столу, ммКількість ременівДіаметр шнека, мм

5,5

1000

4

660

6,1

1000

4

660

6,7

1000

5

760

7,6

1000

5

760

9,15

1000

6

760

10,7

1000

7

760

12,2

1000

8

760