1 Результат

Серія 600R

Серія 600R

635R

жатки для комбайнів

Нескладані платформні жатки серії 600R здійснюють високоефективне різання та подачу матеріалу, забезпечуючи максимальну продуктивність комбайнів John Deere. Завдяки використанню сучасних інноваційних технологій і якісному виробництву, модель 635R демонструє ще вищу ефективність різання та показники продуктивності. Обладнана подвійним ножем, платформою подачі з нержавіючої сталі та повнорозмірними пальцями завантажувального шнека, 635R забезпечує плавну подачу матеріалу та високу ефективність різання під час роботи з дрібнозерновими культурами.

616R

жатки для комбайнів

Нескладані платформні жатки серії 600R здійснюють високоефективне різання та подачу матеріалу, забезпечуючи максимальну продуктивність комбайнів John Deere. Завдяки використанню сучасних інноваційних технологій і якісному виробництву, модель 616R демонструє ще вищу ефективність різання та показники продуктивності. Обладнана подвійним ножем, платформою подачі з нержавіючої сталі та повнорозмірними пальцями завантажувального шнека, 616R забезпечує плавну подачу матеріалу та високу ефективність різання під час роботи з дрібнозерновими культурами.

620R

жатки для комбайнів

Нескладані платформні жатки серії 600R здійснюють високоефективне різання та подачу матеріалу, забезпечуючи максимальну продуктивність комбайнів John Deere. Завдяки використанню сучасних інноваційних технологій і якісному виробництву, модель 620R демонструє ще вищу ефективність різання та показники продуктивності. Обладнана подвійним ножем, платформою подачі з нержавіючої сталі та повнорозмірними пальцями завантажувального шнека, 620R забезпечує плавну подачу матеріалу та високу ефективність різання під час роботи з дрібнозерновими культурами.

618R

жатки для комбайнів

Нескладані платформні жатки серії 600R здійснюють високоефективне різання та подачу матеріалу, забезпечуючи максимальну продуктивність комбайнів John Deere. Завдяки використанню сучасних інноваційних технологій і якісному виробництву, модель 618R демонструє ще вищу ефективність різання та показники продуктивності. Обладнана подвійним ножем, платформою подачі з нержавіючої сталі та повнорозмірними пальцями завантажувального шнека, 618R забезпечує плавну подачу матеріалу та високу ефективність різання під час роботи з дрібнозерновими культурами.

622R

жатки для комбайнів

Нескладані платформні жатки серії 600R здійснюють високоефективне різання та подачу матеріалу, забезпечуючи максимальну продуктивність комбайнів John Deere. Завдяки використанню сучасних інноваційних технологій і якісному виробництву, модель 622R демонструє ще вищу ефективність різання та показники продуктивності. Обладнана подвійним ножем, платформою подачі з нержавіючої сталі та повнорозмірними пальцями завантажувального шнека, 622R забезпечує плавну подачу матеріалу та високу ефективність різання під час роботи з дрібнозерновими культурами.

625R

жатки для комбайнів

Нескладані платформні жатки серії 600R здійснюють високоефективне різання та подачу матеріалу, забезпечуючи максимальну продуктивність комбайнів John Deere. Завдяки використанню сучасних інноваційних технологій і якісному виробництву, модель 625R демонструє ще вищу ефективність різання та показники продуктивності. Обладнана подвійним ножем, платформою подачі з нержавіючої сталі та повнорозмірними пальцями завантажувального шнека, 625R забезпечує плавну подачу матеріалу та високу ефективність різання під час роботи з дрібнозерновими культурами.

630R

жатки для комбайнів

Нескладані платформні жатки серії 600R здійснюють високоефективне різання та подачу матеріалу, забезпечуючи максимальну продуктивність комбайнів John Deere. Завдяки використанню сучасних інноваційних технологій і якісному виробництву, модель 630R демонструє ще вищу ефективність різання та показники продуктивності. Обладнана подвійним ножем, платформою подачі з нержавіючої сталі та повнорозмірними пальцями завантажувального шнека, 630R забезпечує плавну подачу матеріалу та високу ефективність різання під час роботи з дрібнозерновими культурами.

Sorry, no matches found

Please try different criteria or clear filters to start over.