Найкращий вибір для підбирання валків

Ідеальне рішення для умов, за яких неможливо застосувати технологію прямого зрізання

 

Підбирач BP15: найкращий вибір для підбирання валків із низькими втратами

Підбирач BP15 — це ідеальне рішення для умов, за яких неможливо застосувати технологію прямого зрізання, наприклад за поганих погодних умов або під час роботи з певними культурами. Система подавання з подвійним пасом, система підвіски FieldGlide і шнек великого діаметра з удосконаленою схемою розміщення пальців для кращої подачі маси забезпечують неперевершену обробку культури.

 

Оптимізований підбирач, що забезпечує плавне подавання

Рівномірна подача

Пас підбирача оптимізовано для підбирання рослинної маси та її транспортування на другий пас, який переміщує масу в горизонтальній площині під великий подавальний шнек. Це забезпечує рівномірне подавання навіть великої кількості маси. Швидкість руху паса можна регулювати з кабіни в діапазоні від 3 до 15 м/хв.

Великий шнек (660 мм) для обробки великих об’ємів маси

Розроблено для важких умов

Поєднання діапазону висоти переміщення шнека 57 мм і великого діаметра шнека (660 мм) дає змогу легко пристосовуватися навіть під дуже великі об’єми маси. Усе спрямовано на забезпечення постійного подавання в комбайн для підтримання максимальної продуктивності. Колеса для регулювання висоти мають п’ять різних положень, для зміни яких не потрібно жодних інструментів. Це дозволяє оптимізувати параметри роботи для різних культур і умов. Також колеса для регулювання висоти забезпечують належне копіювання рельєфу та дозволяють зменшити коливання під час роботи на нерівному ґрунті.

Широкий вхідний отвір (915 мм) для будь-якого розміру валів

Налаштування для будь-якого розміру валків

Широкий вхідний отвір (915 мм) можна налаштувати на будь-який розмір валків. Гідроциліндри двосторонньої дії забезпечують швидке реагування та підтримання тиску у валку для кращого подавання.  Щоб запобігти втратам культури з підбирача, можна встановити додатковий захисний екран, який не перекриватиме огляд секції подавання.

Перейдіть за посиланням нижче, щоб переглянути додаткову інформацію про підбирач BP15.

МОДЕЛЬПодавальна зона, ммДіаметр шнека, ммВисота переміщення, ммШвидкість паса, м/хв

915

660

57

3–15