ЕКСПЕРТНА ПЕРЕВІРКА ТРАКТОРІВ

Експертна перевірка тракторів
Більше досвіду, кращі дані

Більше досвіду,
кращі дані

Оскільки наші сертифіковані технічні спеціалісти використовують експлуатаційні дані, отримані протягом багатьох сезонів, вони точно знають, що оглянути насамперед і які компоненти потребують особливої уваги. Вони полагодять будь-яку несправність ще до того, як вона перетвориться на проблему в наступному сезоні.

expert-checkПеревага

Наші експерти John Deere знають, на що слід звертати увагу під час інспекцій, завдяки багаторічному досвіду, технічним знанням та інструментам.

Експертна перевірка: тепер індивідуальна

Експертна перевірка:
тепер індивідуальна

Залежно від терміну служби, годин роботи й основного застосування вашої машини, експертна перевірка може замість одногодинної перевірки головних функцій і аспектів безпеки перетворитися на 3–5-годинний огляд, яких включає вимірювання сильного зносу або випробування продуктивності гідравлічної системи чи роботи двигуна.

Огляньте свій парк

Огляньте свій парк

Якщо ви замовляєте експертну перевірку більше ніж для одного трактора чи знаряддя, ви отримуєте вигідні знижки на інспекцію.

all-in-packageОдна ціна на все, що вам потрібно

Отримавши результати експертної перевірки, ви самі вирішуєте, які роботи варто виконати для підтримання машини у відмінному робочому стані. Найкраще скористатися пакетами все включено, які за єдину ексклюзивну ціну забезпечують запасні частини та сервісне обслуговування.

Двигун трактора й паливний пакет

Двигун трактора й паливний пакет

Лише оригінальні змащувальні засоби та фільтри забезпечують максимальну продуктивність і термін служби. Цей пакет передбачає заміну моторної оливи й паливних фільтрів, заміну моторної оливи на John Deere Plus 50 II, а також змащування точок змащення.

Пакет незалежної шарнірної підвіски (ILS) ReLife

Пакет незалежної шарнірної підвіски (ILS) ReLife

Пакети Re-life для тракторів серії 8 для покращеної продуктивності й тривалого терміну служби осі ILS. Дізнайтеся про наші різні пропозиції для оновлення свого трактора.

Заміна гусениць і середніх котків

Заміна гусениць і середніх котків

Отримайте повне оновлення тяги за допомогою широкого спектру спеціальних гусениць і середніх котків Camso. Ми замінимо й вирівняємо їх, перевіримо натяжне колесо гусениці, привід і рівень оливи середніх котків.

Запитайте у свого дилера про ціни на послуги все включено на вищезазначені встановлення!
Усі роботи виконуються з використанням спеціальних інструментів John Deere та найновіших заводських інструкцій зі встановлення запасних частин.

Пошук дилера

Як це отримати?

Відвідайте свого дилера сьогодні

Зв’яжіться з нами