Експертна перевірка пресів-підбирачів

expert-check-balers

Експертна перевірка: сезон без проблем

Збільште час безвідмовної роботи та забезпечте максимальну продуктивність шляхом проведення ретельної технічної перевірки преса-підбирача, яка допоможе вам ефективно працювати, коли це необхідно.

expert-check

Наші експерти не пропустять жодної дрібниці.

Вони ретельно оглянуть систему приводу, підшипники, ланцюги, деталі, що зношуються, шестерні, ремені й електросистему, щоб скласти повний звіт про стан і потреби вашого преса-підбирача.

Забронюйте зустріч зі своїм експертом із безвідмовної роботи.

Отримайте ретельну перевірку, щоб переконатися, що в наступному сезоні ваш прес-підбирач досягне максимальної продуктивності та тривалості безвідмовної роботи.

Експертна перевірка пресів-підбирачів
пакети "все включено"

Одна ціна на все, що вам потрібно 

Тарифи "все включено", передбачені пакетом "все включено", допоможуть заощадити. Отримавши результати експертної перевірки, ви самі вирішуєте, які роботи ми маємо виконати за одну фіксовану ціну, яка включає всі запасні частини й роботу.

variable-chamber-round-baler-package

Пакет рулонного преса-підбирача з камерою пресування змінюваного об'єму

Ваш прес-підбирач буде працювати як новий! Обслуговування включає заміну ножів для попереднього різання, з'єднувача ременя та заміну знімачів у разі необхідності.

fixed-chamber-round-baler

Пакет рулонного преса-підбірача з камерою пресування постійного об'єму

Нагостріть затиснення преса-підбирача! Відновіть підбирачі та ролики до оптимальних умов роботи зараз та наступного сезону. Обслуговування включає заміну 52 зубців підбирача, часткову заміну знімачів і перевірку всіх ланцюгів, шестерень і функції змащування.

Пошук дилера

Як це отримати?

Відвідайте свого дилера сьогодні.

Пошук дилера

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД >

Запитайте у свого дилера про ціни на послуги "все включено" на вищезазначені встановлення!
Усі роботи виконуються з використанням спеціальних інструментів John Deere та найновіших заводських інструкцій зі встановлення запасних частин.