Експертна перевірка обприскувачів

Експертна перевірка обприскувачів

Експертна перевірка: у зими жодних шансів

Наш ретельний міжсезонний огляд вашого обприскувача спрямований на правильну підготовку до зими, щоб забезпечити максимальний час безвідмовної роботи в сезон. Такий детальний технічний огляд має низку переваг. Він допомагає запобігти нерівномірному застосуванню, знижує витрати на хімічні засоби та може допомогти вашій машині без проблем пройти офіційні випробування обприскувача. Підготуйтеся до зими та підготуйте свій обприскувач до максимальної продуктивності в наступному сезоні.

експертна перевірка

Належна відсіч морозам

Правильна підготовка до зими захистить ваш обприскувач від морозу та пошкоджень — він буде очищений, осушений і залитий антифризом.

Забронюйте зустріч зі своїм експертом із безвідмовної роботи.

Проведіть ретельний міжсезонний огляд вашого обприскувача, щоб забезпечити максимальний час безвідмовної роботи в сезон. Заплануйте експертну перевірку зараз.

Експертна перевірка обприскувачів
пакети "все включено"

Одна ціна на все, що вам потрібно 

Тарифи "все включено", передбачені пакетом "все включено", допоможуть заощадити. Отримавши результати експертної перевірки, ви самі вирішуєте, які роботи ми маємо виконати за одну фіксовану ціну, яка включає всі запасні частини й роботу.

Капітальний ремонт насоса подачі розчину для обприскувача

Проведіть перевірку серця вашого обприскувача! Обслуговування включає капітальний ремонт насоса подачі розчину, перевірку та часткову заміну розпилювальних форсунок та остаточні випробування, щоб переконатися, що ваш обприскувач відповідає національним нормам, як-от NSTS, SKL та JKI.

Пошук дилера

Як це отримати?

Відвідайте свого дилера сьогодні.

Пошук дилера

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД >

Запитайте у свого дилера про ціни на послуги "все включено" на вищезазначені встановлення!
Усі роботи виконуються з використанням спеціальних інструментів John Deere та найновіших заводських інструкцій зі встановлення запасних частин.