ЕКСПЕРТНА ПЕРЕВІРКА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ГАЗОНІВ

Експертна перевірка обладнання для газонів
Ефект безвідмовної роботи

Ефект безвідмовної роботи

Машина, яка починає сезон у бездоганному стані, має набагато більші шанси на роботу без перебоїв. Переконайтеся, що весь парк готовий до прийдешніх важких робіт, і заплануйте експертну перевірку.

expert-checkПеревага

Наші експерти John Deere знають, на що слід звертати увагу під час інспекцій, завдяки багаторічному досвіду, технічним знанням та інструментам.

Ваш експерт із безперебійної роботи

Ваш експерт із безперебійної роботи

Сертифіковані технічні спеціалісти проводять комплексну технічну діагностику, використовуючи унікальні контрольні списки John Deere для всіх ключових компонентів, таких як дека газонокосарки й система збору матеріалів.

all-in-packageОдна ціна на все, що вам потрібно

Тарифи все включено, передбачені пакетом все включено, допоможуть заощадити. Отримавши результати експертної перевірки, ви самі вирішуєте, які роботи ми маємо виконати за одну фіксовану ціну, яка включає всі запасні частини й роботу.

Пакет ротаційної косарки

Пакет ротаційної косарки

Ретельний огляд барабанного подрібнювального апарата, професійне шліфування та заміна старих ножів на оригінальні ножі John Deere.

Обслуговування системи кондиціонування повітря

Обслуговування системи кондиціонування повітря

Ми замінимо повітряний фільтр кабіни й холодильний агент, бездоганно очистимо випарник, щоб знищити бактерії, а також перевіримо на наявність протікань і оглянемо привідний ремінь.

Пакет оновлення Ultimate трактора XUV

Пакет оновлення Ultimate трактора XUV

Захистіть свій трактор XUV середнього розміру й покращте комфорт і продуктивність за допомогою приладу з подвійним рівнем продуктивності, захистом і комфортом.

Пошук дилера

Як це отримати?

Відвідайте свого дилера сьогодні

Зв’яжіться з нами