ЕКСПЕРТНА ПЕРЕВІРКА КОМБАЙНІВ

Експертна перевірка комбайнів
Усе про безперебійну роботу

Усе про безперебійну роботу

Усе, що ви робите протягом року, — це заради часу збору врожаю. Це саме той час, коли комбайн мусить працювати незважаючи ні на що. Експертна перевірка забезпечить таку роботу. Заплануйте свою експертну перевірку відразу після закінчення сезону, щоб успіти забронювати наших спеціалістів.

expert-checkПеревага

Наші експерти John Deere знають, на що слід звертати увагу під час інспекцій, завдяки багаторічному досвіду, технічним знанням та інструментам.

Наші експерти

Наші експерти:
Дізнатися більше, докладніше.

Наші експерти виконують комплексну та деталізовану технічну діагностику за допомогою контрольних списків, що оновлюються щороку на основі заводських рекомендацій, і даних, отриманих протягом попереднього сезону, які доступні лише для дилерів John Deere.

all-in-packageОдна ціна на все, що вам потрібно

Тарифи все включено, передбачені пакетом все включено, допоможуть заощадити. Отримавши результати експертної перевірки, ви самі вирішуєте, які роботи ми маємо виконати за одну фіксовану ціну, яка включає всі запасні частини й роботу.

Преміальний пакет для жатки комбайна

Преміальний пакет для жатки комбайна

Повний огляд: Ми налаштуємо задні знімачі шнека, замінимо весь ріжучий апарат, перевіримо наявність муфти, ременя та прослизання ланцюгів, оновимо багатоелементний пристрій для швидшого й кращого руху мотовила тощо.

Установка кондиціонування повітря в комбайні

Установка кондиціонування повітря в комбайні

Охолодження — це важливо! А оскільки витік газу в системах — це природне явище, рекомендуємо перезаправляти їх кожні два роки. Обслуговування передбачає заміну повітряного фільтра кабіни, злив холодильного агента, очищення й перезаправку тощо.

Комплект двигуна комбайна

Комплект двигуна комбайна

Скористайтеся максимальною продуктивністю й терміном служби двигуна з оригінальними змащувальними засобами та фільтрами. Обслуговування включає заміну фільтрів, мастила й перевірку компресії двигуна.

Запитайте у свого дилера про ціни на послуги все включено на вищезазначені встановлення!

Усі роботи виконуються з використанням спеціальних інструментів John Deere та найновіших заводських інструкцій зі встановлення запасних частин.

 

 

Пошук дилера

Як це отримати?

Відвідайте свого дилера сьогодні

Зв’яжіться з нами