Обслуговування системи розпилення

Запасні частини та обслуговування Форсунки

Форсунки

Ми пропонуємо широкий вибір форсунок різного розміру та ковпачків, які відповідають вашим індивідуальним потребам і дозволяють вибрати оптимальну форсунку для вашої конкретної роботи:

  • Полімерні форсунки є економічно ефективним варіантом для довговічного, високоточного розпилення
  • Форсунки з нержавіючої сталі ідеально підходять для високих механічних навантажень
  • Керамічні форсунки ідеально підходять при використанні сильно корозійних хімікатів та добрив
Запасні частини та обслуговування: Калібрувальний контейнер

Калібрувальний контейнер

Ця склянка зробить калібрування вашого обприскувача простішим. Калібрувальний контейнер має 2-літрову ємність та шкалу з метричним градуюванням. Контейнер вилитий з поліпропілену для відмінної хімічної стійкості та міцності.

Запасні частини та обслуговування: Щітка для очищення отворів форсунки

Щітка для очищення отворів форсунки

Ця щітка ідеально підходить для підтримання чистоти форсунок. Її м'які щетинки обережно очищають форсунку, не пошкоджуючи отвір. Має бути в кожній шафці для зберігання інструментів.

Запасні частини та обслуговування: Фільтри

Фільтри

Широкий асортимент наших фільтрів забезпечує необхідний захист всієї вашої системи розприскування, дозволяє уникати забруднення форсунок та забезпечує відмінний розподіл аерозолів та їхнє проникнення в культури.

Запасні частини та обслуговування: Манометр

Манометр

Цей аналоговий манометр, що легко читається, з гліцериновим демпфіруванням та великим корпусом, розміром 100 мм, зручно розташовується на передній частині обприскувача. Він пропонує точний масштаб із сегментацією в 0,2 бара, підтримується чотирма кольоровими зонами, а також індикатором тиску для швидкого, легкого та точного зчитування. Середнє відхилення від цільового тиску становить лише 0,05% при 10 бар (ENTAM-тест).

Запасні частини та обслуговування: Насосні та ремонтні комплекти

Насосні та ремонтні комплекти

Незважаючи на те, що всі наші розпилювачі обладнані самозаповнюваними мембранними насосами з гідравлічним приводом, які потребують дуже мало технічного обслуговування, мембрани потрібно час від часу замінювати. Ми пропонуємо комплекти для ремонту, що містять усі деталі, необхідні для плавної роботи вашого обприскувача з високим вихідним тиском і потоком.

Доступні мембрани з різних матеріалів:

  • BUNA - нітрил бутиловий каучук має дуже гарну механічну гнучкість, гарну стійкість до мастил та звичайних хімікатів. Це найчастіше використовуваний матеріал для мембран в Європі, рекомендований John Deere.
  • DESMOPAN має дуже високу стійкість до агресивних хімікатів з меншою гнучкістю, ніж Buna.
  • HPDS - "Високопродуктивна мембранна система" - спеціальна суміш, що забезпечує гнучкість BUNA з більшою стійкістю до деяких більш агресивних хімікатів.