Споріднені продукти

Супутні продукти для економії палива

Належне технічне обслуговування допоможе вашому прес-підбирачу працювати з максимальною ефективністю та заощадити пальне.

Ви дізнаєтеся, що автоматична система змащення - це хороша інвестиція, оскільки вона позбавляє вас потреби у змащуванні ланцюгів вручну, а оскільки змащування ланцюгів мінімізує тертя, вона також економить паливо. Ще один заощаджувач палива - гострі ножі. Портативне точило для ножів незабаром окупить себе більш охайно нарізаними тюками та використанням меншої кількості енергії.

Система автоматичного змащування ланцюгів

Система автоматичного змащування ланцюгів

Система автоматичного змащування ланцюгів зменшує час на щоденне обслуговування та продовжує термін служби вашого роликового ланцюга, позбавляючи вас витрат часу та зусиль на його змащування. Щоразу, коли включається PTO, система робить це за вас, і на відміну від ручного змащення, це робиться в той час, коли вони теплі, щоб олива краще просочила штифт і з'єднання для забезпечення максимального терміну служби. Належне змащування також зменшує тертя і підвищує ефективність використання палива, оскільки процес вироблення тюків вимагає менше зусиль.

Система автоматично змащує тюкову камеру та захватний пристрій. Вона включає в себе бак, об'ємом чотири літри, який можна зняти для легкого наповнення, та об'ємний насос, який є дуже чутливим до якості оливи. Напір можна регулювати окремо для кожного ланцюга, зменшуючи будь-які потенційні відходи.

Біолуберна олива була розроблена спеціально для крапельного змащення. В залежності від місцевого законодавства, екологічно чисте масло може бути обов'язковим для змащення ланцюгів прес-підбирачів.

Система заточення ножів: Підтримуйте максимальну якість різання

Гострі ножі мають вирішальне значення в роботі вашого прес-підбирача. Гострі ножі знижують вимоги до енергії, максимально підвищують ефективність використання палива та мінімізують навантаження на машину. Насправді, заточені прес-ножі зменшують навантаження на дизельні двигуни майже на 30% і зменшують споживання палива на 10%.

Наша система заточення ножів ідеально підходить для всіх ваших потреб, пов'язаних зі збиранням врожаю. Вона заточує ножі під постійним кутом для ідеального результату. У порівнянні з агресивною портативною шліфувальною машиною, наша система зменшує нагрівання, щоб зберегти сталеву конструкцію. Отже, тривалість експлуатації ножа істотно збільшується.