Виключіть усі ризики

ВИКЛЮЧІТЬ УСІ РИЗИКИ

Ви відчуєте різницю

 

А ви знали, що термін роботи фірмових шпинделів John Deere Pro-XL до 50% довше порівняно зі звичайними шпинделями? Це досягається завдяки пластинам із твердого хрому, а конструкція шпинделів призначена для важких умов збору врожаю й забезпечує чистий і продуктивний відбір і збирання продукції.

 


Чому слід вибрати фірмові шпинделі для бавовнозбиральної машини John Deere

Неперевершена конструкція для відмінної роботи

Для чистого і продуктивного відбору і збирання продукції три ряди по 12 точно оброблених зубців вздовж кожного жолоба розміщені під кутом 55 градусів. Щоб мінімізувати пошкодження збиральних блоків, шпинделі Pro-XL загартовані і, наткнувшись на твердий об'єкт, скоріше зламаються, ніж зігнуться. Фірмові шпинделі, оснащені хромо-нікелевими пластинами для максимальної стійкості, мають позначку “JD”, що відрізняє їх від неоригінальних частин.

Прогресивні інструменти

Ми віддані бавовняній промисловості та своїй справі і нещодавно зробили свій внесок у майбутнє, розробивши новітні печі, установки для хромування та прилади для точного управління.

Професійні експерти

Інженери-матеріалознавці та спеціалісти зі шпиндельних машин мають більше 20 років досвіду. Ми маємо більше 100 років сукупного досвіду із виготовлення шпинделів.

Першокласні процеси

25 унікальних перевірок якості під час виробничого процесу для гарантії послідовності. Крім того, унікальна матриця даних на кожному шпинделі забезпечує контроль якості, послідовність та простежуваність.

Шпиндель