Зернові механічні та пневматичні сівалки

Посівна техніка

John Deere пропонує широкий модельний ряд посівної техніки, що забезпечує високу ефективність і швидкість виконання робіт. У портфоліо представлені механічні та пневматичні сівалки. Усі вони гарантують високоточну посадку, що досягається за рахунок спеціалізованих конструктивних рішень (систем дозування насіння, Section Command та ін.).

Переваги техніки

Функціональність і економічність. 
Завдяки культиваторній конструкції деякі сівалки за один прохід можуть виконати не тільки посів, але й передпосівну обробку. Знаряддя використовується для посіву бобових, зернових, кормових, олійних культур та ін. Багато моделей посівної техніки John Deere є широкозахватними, завдяки чому можна швидко обробити поле з мінімальною кількістю проходів (відповідно, і мінімальними витратами палива). Разом з насінням ви зможете вносити добрива. Для цього потрібно встановити їх витрату за допомогою регульованого дозатора.
Оптимальні параметри посіву.
Сівалки John Deere дозволяють досягти встановленої стабільної глибини закладення насіння, що забезпечує рівномірність сходів, а також створює передумови для отримання хорошого врожаю. Міжрядкова відстань (наприклад, 19 або 15 см) підбирається в залежності від різновиду рослин.
Зручне управління. 
Сучасна посівна техніка John Deere обладнана екранами GreenStar2/Green Star 3 і моніторинговими системами SeedStar2. Наведені рішення призначені для виведення даних про посів на екран оператора. За допомогою контролера оператор може встановлювати налаштування (наприклад, вимикати певні секції), не виходячи з кабіни.
Пневматическая сеялка

Пневматичні сівалки

Оптимальні рішення для різноманітних умов сівби: сівалка 1830 з гнучкою рамою та сошниками анкерного типу вирішить проблему сівби у вологий ґрунт; пневматична сівалка 730 підрізає бур'яни, культивує, вносить добрива та висіває за один прохід; модель 1890, завдяки сошнику серії 90, ефективно розрізає пожнивні залишки і забезпечує найсприятливіші умови для сівби за нульовою технологією. Широкий вибір варіантів завантажувача насіння моделі 1910 дозволить скласти оптимальний посівний комплекс для досягнення найкращих результатів:

Пневматическая сеялка 730LL
Пневматическая сеялка 740А
Пневматическая сеялка 750А
Пневматическая сеялка 1830
Пневматическая сеялка 1870
Пневматическая сеялка 1890
Пневматическая сеялка 1895
Пневматический загрузчик семян 1910

Зернові сівалки

Зернові сівалки

Зернова сівалка John Deere 1590 пропонує виключно широкі можливості – від традиційної оранки до її повної відсутності, від зернових до бобових, від простого зерна до насіння трави:

Складная сеялка модели 455
Зерновая сеялка модели 1590: рабочая ширина: 3,05 – 6,1 м
BD11