/ / /

Пресс-релизы

ПРЕСС-РЕЛИЗЫ 2017

Угода про співробітництво з Vaderstad.

Компанія John Deere підписала з компанією Väderstad угоду про співпрацю в області маркетингу та реалізації продукції бренду Väderstad в Росії і Україні.

У країнах СНД компанія John Deere є лідером у виробництві широкозахватних посівних комплексів та техніки для обробітку грунту на місцевому ринку. Для подальшого вдосконалення привабливості лінійки продуктів John Deere та Väderstad домовилися забезпечити комбіновані сівалки Väderstad, культиватори, компактні дискові борони та просапні сівалки через дилерську мережу John Deere.

"Продукція Väderstad на додаток до наших поточних продуктів John Deere займає лідируючі позиції на ринку обладнання для виробництва зернових культур та кукурудзи", - сказав Крістоф Віггер, віце-президент з продажу та маркетингу регіону 2. "Завдяки цьому наша дилерська мережа здатна надавати більш повну пропозицію техніки для фермерів у Росії та Україні". John Deere та Väderstad збираються співпрацювати за напрямками: маркетинг, сервіс, навчальння та роздрібні фінансові рішення за допомогою дилерської мережі John Deere в Україні. "Щоб ще більше підвищити цінність для клієнтів та дилерів, John Deere та Väderstad також розпочинають технологічну співпрацю, забезпечуючи бездоганне підключення до тракторів John Deere та MyJohnDeere.com, що підтримує зростаючу тенденцію до точного застосування посівних та оброблюваних земель", - сказав Аарон Ветцель, віце-президент, Платформа з обробки грунту.

Контакт для СМИ:


«John Deere Украина» ООО


ул.Ленина 1Б,
с. Петропавловская Борщаговка,
Киево-Святошинский р-н,
Киевская обл., 08130 Украина


Телефон:+38(044)406-58-10
Факс:       +38(044)406-58-13
E-mail:     Ukraine2@JohnDeere.com